Žižkovská noc bude dlouhá

Jedna vstupenka vám otevře dveře na dva dny do všech dvaceti klubů na Žižkově blízko sebe + na mohutnou afterparty v holešovickém Crossu! Letošní program nabízí přes dvě stě padesát jmen napříč žánry od zkušených 𝗣𝗿𝗮𝗴𝗼 𝗨𝗻𝗶𝗼𝗻, 𝗠𝗖 𝗚𝗲𝘆, 𝗭𝗻𝗼𝘂𝘇𝗲𝗰𝘁𝗻𝗼𝘀𝘁, 𝗣𝗿𝗼𝘂𝘇𝗮, 𝗘𝘀𝗮𝘇𝗹𝗲𝘀𝗮 a 𝗠𝘂𝗰𝗵𝗮 (solo) k nadějím scény jako 𝗜𝗱𝗮 𝗧𝗵𝗲 𝗬𝗼𝘂𝗻𝗴, 𝗜𝘃𝘆 𝗭, 𝗔𝗯𝗯𝗶𝗲 𝗙𝗮𝗹𝗹𝘀, 𝗕𝗹𝘂𝗲 𝗖𝗵𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿𝗳𝗶𝗲𝗹𝗱, 𝗕𝗼𝘁𝘁𝗹𝗲𝗱 𝗙𝗶𝘀𝗵 a nebo 𝗠𝘆𝗻𝗰𝗿𝘆𝘀𝘁.

Pestré je letos i zastoupení kapel ze zahraničí! Synth popová 𝗞𝗮𝗹𝗲𝗶𝗱𝗮 z Londýna slibuje zážitek na pomezí lo-fi popu a elektroniky, který můžete znát z filmů 𝘑𝘰𝘩𝘯 𝘞𝘪𝘤𝘬 a 𝘈𝘵𝘰𝘮𝘪𝘤 𝘉𝘭𝘰𝘯𝘥𝘦. Opět se do ČR vrací italská psychedelic/post punková senzace 𝗞𝗶𝗹𝗹 𝗬𝗼𝘂𝗿 𝗕𝗼𝘆𝗳𝗿𝗶𝗲𝗻𝗱 a rumunská tekno legenda 𝗣𝗻𝗲𝘂𝗺𝗮𝘁𝗶𝘅. A dojde i na maďarský post rock/hardcore 𝗔𝗻𝗿𝗰𝗵𝗼𝗿𝗹𝗲𝘀𝘀 𝗕𝗼𝗱𝗶𝗲𝘀, německý post punk 𝗘𝘅𝘄𝗵𝗶𝘁𝗲 a post black metal 𝗛𝗲𝗴𝗲𝗺𝗼𝗻𝗲 z Polska. ​​​​​​​

Alternativně – rapově- hudebně – poeticky – melodicky – disharmonické duo Aleny Novotné a Štěpánky Todorové, které řeší life, girls and boys, life, problems a dobrej swag. Ze srdce od srdce ze života od života, vařeno v kuchyňce s Taťkem Maťkem. Hihihahaholky uvidíte a uslyšíte v sobotu od 18:30 v Žižkostel!

MAG#art2friends